
Cod produs:
S644-SN
Pedalatul unui hardtail este o alegere, nu un compromis – iar daca alegi Orbea, alegi sa storci pana la ultima picatura de distractie.
Stoc epuizat
Doar %1 ramase
- Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 300 lei - exceptie biciclete
- Plata in rate.
Bicicleta Orbea WILD H10 20mph S Tanzanite-Blue Stone (Matt) este echipata cu cadru optimizat pentru greutate redusa, geometrie agresiva pentru trail, echilibrata pentru coborari si sarituri.
| Disciplina | All Mountain-Enduro |
|---|---|
| Gen | Unisex |
| Cadru | Orbea Wild Hydro, 29" wheels, Concentric Boost 12x148 |
| Tip cadru | Full suspension |
| Soc spate | Fox Float X Performance Trunnion 2-Pos Evol LV custom tune 205x65mm |
| Motor electric | e*thirteen Helix Core |
| Incarcator | Bosch Charger 4A (110V) BPC3410 |
| Furca | Fox 38 Float Performance 170 Grip 3-Pos QR15x110 |
| Cuvete | Alloy 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Schimbator Spate | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Schimbator fata | Shimano Deore M6100 I-Spec EV |
| Manete schimbator | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Chainguide | e*thirteen Plus Bosch CX Gen4 CL 55 32-36t |
| Caseta Pinioane | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Frane | Shimano M6120 Hydraulic Disc |
| Jante | Oquo Mountain Control MC32TEAM POWER |
| Anvelope | Maxxis Minion 2.40" 120 TPI 3CT/DD/TR MaxxTerra |
| Ghidon | OC Mountain Control MC20 Alu SL, Rise20, Width 800 |
| Pipa | OC Mountain Control MC20, 0Aº |
| Sa | Fizik Aidon 208x145mm manganese rail |
| Tija Sa | OC Mountain Control MC22, 31.6mm, Dropper |
Scrie propriul review

PLATA ÎN RATE GRATUITĂ
PRIN CARD BANCAR DE DEBIT
1 2 3
ALEGE
3 x Sau 4 x

în momentul plății
SPUNE-NE DESPRE TINE
Completează formularul nostru
ȘI GATA !
Primești un răspuns imediat





