
Cod produs:
S696-SY
Pedalatul unui hardtail este o alegere, nu un compromis – iar daca alegi Orbea, alegi sa storci pana la ultima picatura de distractie.
Stoc epuizat
Doar %1 ramase
- Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 300 lei - exceptie biciclete
- Plata in rate.
Bicicleta Orbea RISE LT M20 630W 20mph S Desert Rose - Carbon Raw (Matt) este echipata cu cadru construit pentru teren variat, geometrie compacta pentru reactie rapida, construita pentru anduranta in medii dure.
| Disciplina | Trail |
|---|---|
| Gen | Barbati, Dama |
| Cadru | Orbea Rise OMR 2025, 140mm travel, 29" wheels, Concentric Boost 12x148 |
| Tip cadru | Full suspension |
| Material Cadru | Carbon |
| Soc spate | Fox Float Performance 2-Pos Evol LV custom tune 210x55mm |
| Motor electric | Shimano Steps EM600 |
| Incarcator | Orbea 2.Generation eBike Smart charger 42V/2-4A |
| Furca | Fox 36 Float Performance 160 Grip 3-Pos QR15x110 |
| Cuvete | Alloy 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Schimbator Spate | Shimano SLX M7100 SGS Shadow Plus |
| Manete schimbator | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Lant | Shimano M6100 |
| Chainguide | Orbea eBike chainguide |
| Caseta Pinioane | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Frane | Shimano M6120 Hydraulic Disc |
| Jante | Race Face AR 30c Tubeless Ready |
| Anvelope | Maxxis Assegai 2.50" 60TPI 3CG/EXO+/TR MaxxGrip |
| Diametru Roata | 29 |
| Ghidon | OC Mountain Control MC31, Rise20, Width 800 |
| Pipa | OC Mountain Control MC20, 0Aº |
| Sa | Fizik Terra Ridon X5 145mm |
| Tija Sa | OC Mountain Control MC22, 31.6mm, Dropper |
| Dropper Post | Da |
| Pedale | Nu sunt incluse |
Scrie propriul review

PLATA ÎN RATE GRATUITĂ
PRIN CARD BANCAR DE DEBIT
1 2 3
ALEGE
3 x Sau 4 x

în momentul plății
SPUNE-NE DESPRE TINE
Completează formularul nostru
ȘI GATA !
Primești un răspuns imediat





