
Cod produs:
S697-SZ
Un MTB care iti ofera mai mult decat mobilitate – o experienta off-road autentica.
Stoc epuizat
Doar %1 ramase
- Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 300 lei - exceptie biciclete
- Plata in rate.
Bicicleta Orbea RISE LT M10 630W 20mph S Tanzanite Carbon View - Carbon Raw (Matt) este echipata cu cadru performant cu structura solida, geometrie compacta pentru reactie rapida, gata sa faca fata provocarilor alpine.
| Disciplina | Trail |
|---|---|
| Gen | Unisex |
| Cadru | Orbea Rise OMR 2025, 140mm travel, 29" wheels, Concentric Boost 12x148 |
| Tip cadru | Full suspension |
| Material Cadru | Carbon |
| Soc spate | Fox Float X Factory 2-Pos Adjust Evol LV Kashima custom tune 210x55mm |
| Motor electric | Shimano Steps EM600 |
| Incarcator | Orbea 2.Generation eBike Smart charger 42V/2-4A |
| Furca | Fox 36 Float Factory 160 Grip X QR15x110 Kashima |
| Cuvete | Alloy 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Schimbator Spate | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Schimbator fata | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Manete schimbator | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Chainguide | Orbea eBike chainguide |
| Caseta Pinioane | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Frane | Shimano XT M8120 Hydraulic Disc |
| Jante | Oquo Mountain Control MC32TEAM, alloy hookless rim, DT350 6IS hub, 32mm internal width, Sapim D-Sprint / Race spokes, 29" |
| Anvelope | Maxxis Assegai 2.50" 60TPI 3CG/EXO+/TR MaxxGrip |
| Ghidon | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Width 800 |
| Pipa | OC Mountain Control MC20, 0Aº |
| Sa | Fizik Terra Ridon X5 145mm |
| Tija Sa | OC Mountain Control MC22, 31.6mm, Dropper |
Scrie propriul review

PLATA ÎN RATE GRATUITĂ
PRIN CARD BANCAR DE DEBIT
1 2 3
ALEGE
3 x Sau 4 x

în momentul plății
SPUNE-NE DESPRE TINE
Completează formularul nostru
ȘI GATA !
Primești un răspuns imediat





