
Cod produs:
S141-DG
Gravel-ul este un univers de utilizatori și terenuri diferiți. Din acest motiv, Orbea Terra este o platformă completă cu diferite modele din aluminiu și carbon, oferind cele mai incluzive soluții care nu vor lăsa pe nimeni indiferent.
Stoc epuizat
Doar %1 ramase
- Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 300 lei - exceptie biciclete
- Plata in rate.
Gravel-ul este un univers de utilizatori și terenuri diferiți. Din acest motiv, Orbea Terra este o platformă completă cu diferite modele din aluminiu și carbon, oferind cele mai incluzive soluții care nu vor lăsa pe nimeni indiferent.
| Disciplina | Gravel |
|---|---|
| Gen | Barbati, Dama |
| Cadru | Orbea Terra Hydro disc, hydroformed triple butted aluminium, HS 1,5", PF, Thru Axle 12mm x 142mm rear, thread M12x2 P1, DT internal cable routing, 27,2mm seat tube, MMS system |
| Material Cadru | Aluminiu |
| Furca | Orbea Terra ICR, full carbon, 1-1/8" - 1,5" tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12x2 P1 |
| Cuvete | FSA 1-1/2" Integrated Aluminium Cup |
| Schimbator Spate | Shimano Cues U6000 GS Shadow |
| Manete schimbator | Shimano U6030 |
| Lant | Shimano LG500 |
| Angrenaj | Shimano Cues U6040 40t |
| Caseta Pinioane | Shimano CS-LG400 11-50t 11-Speed |
| Frane | Shimano U6030 Hydraulic Disc |
| Jante | Alloy, Tubeless, 700c, 21c |
| Anvelope | Vittoria Terreno Dry Gravel 700x38c |
| Diametru Roata | 28 |
| Ghidon | OC Gravel GR31-R, Rise 15, Reach 70, Drop 110 |
| Pipa | OC Road Performance RP22, -5º |
| Mansoane | Orbea Eva |
| Sa | Prologo Akero AGX black rails size 155mm |
| Tija Sa | SP 0.2 Carbon, 27.2mm, Setback 20 |
Scrie propriul review

PLATA ÎN RATE GRATUITĂ
PRIN CARD BANCAR DE DEBIT
1 2 3
ALEGE
3 x Sau 4 x

în momentul plății
SPUNE-NE DESPRE TINE
Completează formularul nostru
ȘI GATA !
Primești un răspuns imediat





