
Cod produs:
FOC-68001310
Stoc epuizat
Doar %1 ramase
- Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 300 lei - exceptie biciclete
- Plata in rate.
Focus THRON este modelul de bicicleta mtb full suspension cu travel de 130 mm, concepută pentru a strabate traseele de trail. Geometria modelului THRON te face să te simți confortabil și încrezător în orice situație. Ai controlul, indiferent dacă este vorba de un traseu tehnic sau fluid, indiferent dacă urci sau cobori. Distracția pură la ghidon pe primul loc. Rămâi relaxat în tururile lungi și mergi repede pe trasee.

| Disciplina | All Mountain-Enduro |
|---|---|
| Gen | Barbati, Dama |
| Cadru | Bicicleta Focus Thron 6.9 29 Nepal Silver / Platinum Bronze |
| Tip cadru | Full suspension |
| Material Cadru | Aluminiu |
| Soc spate | Fox Float Rythm, 130 mm |
| Furca | Fox 34 Rythm 29, Grip 3-Position, 130 mm |
| Cuvete | ACROS ZS56/ZS56 (ICR), FOCUS C.I.S. Integrated |
| Schimbator Spate | Shimano Deore, 12-speed |
| Manete schimbator | Shimano Deore |
| Lant | Shimano CN-M6100 |
| Angrenaj | Shimano Deore, 170 mm |
| Caseta Pinioane | Shimano CS-M6100, 10-51T |
| Butuc Pedalier | Shimano BB-MT501, BSA68 |
| Frane | Magura MT Trail S, 4-piston,Magura MT Trail S, 2-piston |
| Manete frane | Magura MT Trails |
| Jante | Raceface AR-27, alloy, 29" |
| Butuc fata | Formula FDC-611 |
| Butuc spate | Forumla FDC-648 HG |
| Anvelope | (F) Maxxis Dissector, EXO, 29 x 2.4" (R) Maxxis Recon, EXO, 29 x 2.4" |
| Diametru Roata | 29 |
| Ghidon | Alloy, width: 800 mm, rise: 30 mm |
| Pipa | FOCUS C.I.S. 2.0, 40 mm |
| Mansoane | VP Lock-On Grips |
| Sa | Selle Italia X3 Boost |
| Tija Sa | Post Moderne DP-212, S / M /L / XL: 125 / 170 / 200 / 200 mm, 31,6 mm |
| Pedale | Nu sunt incluse |
| Greutate | 16.2 kg |
Scrie propriul review

PLATA ÎN RATE GRATUITĂ
PRIN CARD BANCAR DE DEBIT
1 2 3
ALEGE
3 x Sau 4 x

în momentul plății
SPUNE-NE DESPRE TINE
Completează formularul nostru
ȘI GATA !
Primești un răspuns imediat





