
Modelul JAM este biletul de intoarcere in vremurile in care nimic nu era mai important decât joaca impreuna cu prietenii tăi...
Bicicleta MTB Focus JAM este bicicleta de trail all-mountain cu o cursa de 150 mm. Cu caracterul sau jucaus si intuitiv, te bucuri la maximum de fiecare plimbare. Manevrabilitatea agila și directa se îmbină cu numeroasele resurse de siguranță ale cadrului, oferind încredere și bucurie pe orice coborâre. Ești așezat perfect în mijlocul bicicletei de munte, pentru a controla orice situație și pentru a pedala cu ușurință pe toate dealurile abrupte din timpul plimbării.

Afla mai multe

- Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 300 lei - exceptie biciclete
- Plata in rate.
Modelul JAM este biletul de intoarcere in vremurile in care nimic nu era mai important decât joaca impreuna cu prietenii tăi...

Bicicleta MTB Focus JAM este bicicleta de trail all-mountain cu o cursa de 150 mm. Cu caracterul sau jucaus si intuitiv, te bucuri la maximum de fiecare plimbare. Manevrabilitatea agila și directa se îmbină cu numeroasele resurse de siguranță ale cadrului, oferind încredere și bucurie pe orice coborâre. Ești așezat perfect în mijlocul bicicletei de munte, pentru a controla orice situație și pentru a pedala cu ușurință pe toate dealurile abrupte din timpul plimbării.
| Disciplina | All Mountain-Enduro |
|---|---|
| Gen | Barbati, Dama |
| Cadru | 7005 hydroformed aluminium, 150 mm F.O.L.D. kinematics, 148x12 mm thru axle, Post Mount 180 mm |
| Tip cadru | Full suspension |
| Material Cadru | Aluminiu |
| Soc spate | Fox Float X Performance, 150 mm |
| Furca | FOX 36 Rythm 29, Grip 3-Position, 160 mm |
| Cuvete | ACROS ZS56/ZS56 (ICR), FOCUS C.I.S. Integrated |
| Schimbator Spate | Shimano Deore, 12-speed |
| Manete schimbator | Shimano Deore |
| Lant | Shimano CN-M6100 |
| Angrenaj | Shimano Deore XT, 170 mm |
| Caseta Pinioane | Shimano CS-M6100, 10-51T |
| Butuc Pedalier | Shimano BB-MT501, BSA68 |
| Frane | Shimano Deore XT BR-M8120, 4-piston,Shimano Deore XT BR-M8120, 4-piston |
| Manete frane | Shimano Deore |
| Jante | Raceface AR-30, alloy, 29" |
| Butuc fata | Shimano HB-TC500 |
| Butuc spate | Shimano FH-TC500 |
| Anvelope | (F) Schwalbe Magic Marry , Super Trail, ADDIX Ultra Soft, 29 x 2.4", (R) Schwalbe Big Betty Evo, Super Trail, ADDIX Soft, 29 x 2.4" |
| Diametru Roata | 29 |
| Ghidon | Alloy, width: 800 mm, rise: 30 mm |
| Pipa | FOCUS C.I.S. 2.0, 50 mm |
| Mansoane | VP Lock-On Grips |
| Sa | fi'zi:k Tiaga |
| Tija Sa | Post Moderne DP-212, S / M /L / XL: 125 / 170 / 200 / 230 mm, 31,6 mm |
| Pedale | Nu sunt incluse |
| Greutate | 15 kg |

PLATA ÎN RATE GRATUITĂ
PRIN CARD BANCAR DE DEBIT
ALEGE

în momentul plății
SPUNE-NE DESPRE TINE
Completează formularul nostru
ȘI GATA !
Primești un răspuns imediat





